Fırtına Bodrum’u vurdu! Fırtına Bodrum’u vurdu!

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın özel kalem vekili Samet Güdük, makamında kimliği belirsiz bir kişi tarafından saldırıya uğradı. Ağır yaralanan Güdük hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.BELEDİYE BİNASINA GİRDİ VE ATEŞ AÇTI

Adana Büyükşehir Belediyesi'nde saat 12.30 sıralarında kimliği belirsiz bir kişinin silahlı olarak belediye binasına girdiği ve Genelkurmay Başkan Yardımcısı Samet Güdük'e ateş açtığı bildirildi. Güdük, vücuduna isabet eden kurşunlarla ağır yaralandı.

Saldırıda ağır yaralanan Özel Kalem Müdürü Samet Güdük

3 KURŞUN İSABET ETTİ

İhbar üzerine belediyeye polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Vücuduna 3 el ateş edildiği bildirilen Güdük, hastanede tedavi altına alındı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.TESLİM OLDU

Saldırıyı gerçekleştiren kişinin Mikail G. isimli belediye çalışanı olduğu iddia edildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken, şüpheli polis merkezine giderek teslim oldu.


KARALAR: İŞE ALDIĞIMIZ BİR ÇALIŞAN SALDIRI DÜZENLEDİ

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Karalar, ifadesinde şunları söyledi: “Çalışanlardan biri vedalaşırken onu vurdu. 2 atış yapar. Kardeşimizin durumu kritik. "İşe aldığımız bir çalışan saldırı düzenledi" dedi.

Adana Büyükşehir Belediyesi binasına silahlı saldırı! Zeydan Karalar'ın özel sekreteri ağır yaralandı

ADANA HÜKÜMETİ AÇIKLAMASI

Adana Valiliği'nden yapılan açıklamada, kazanın borç meselesi nedeniyle meydana geldiği belirtiliyor. 

Editör: DS Haber