Çanakkale'nin Bayramiç İlçesinde Tarım Arazisinde Yangın Kontrol Altına Alındı Çanakkale'nin Bayramiç İlçesinde Tarım Arazisinde Yangın Kontrol Altına Alındı

Eski AK Parti Çankırı Milletvekili ve Çankırı Belediye Başkan adayı Hüseyin Filiz'in ailesiyle birlikte Maldivler'de yaptığı tatilden sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflar, geniş yankı uyandırdı. Filiz'in Maldivler sahilinde çekilen fotoğrafları, lüks bir tatilin izlenimini verirken, tatil yaptığı otelin, Maldivler'in en gözde otellerinden biri olan Constance Halaveli Resort olduğu ortaya çıktı. Bu otel, Maldivler'in Halaveli adasından adını alıyor ve oldukça popüler bir konuma sahip. Ancak burada konaklamanın fiyatı oldukça yüksek, kişi başı 8 emekli maaşına eşit seviyede. 5 gece 6 günlük kişi başı paket turlar 82 bin liradan başlıyor.

Filiz'in tatil paylaşımlarıyla birlikte, benzer bir durum AKP İzmir Milletvekili ve Dijital Mecralar Komisyonu Üyesi Şebnem Bursalı'nın Monaco Yat Kulübü'nde yediği ıstakozun fotoğrafını paylaşmasıyla da gündeme gelmişti. Böylece, siyasetçilerin lüks tatil ve tüketim alışkanlıkları kamuoyunda tartışma konusu olmaya devam etti.

Kaynak: GAZETE DUVAR