Seçimlerin ardından AKP'de lüks aktivitelerle dikkat çeken isimlerin sayısı artmaya devam ediyor. Son olarak, AKP Genel Merkez Gençlik Kolları Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Seçil Baştar'ın Amsterdam seyahati ve lüks yaşam tarzı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Geçtiğimiz günlerde AKP İzmir Milletvekili ve Dijital Mecralar Komisyonu Üyesi Şebnem Bursalı'nın Monaco Yat Kulübü'nde ıstakoz yediğini gösteren paylaşımıyla başlayan lüks aktiviteler serisi, Mamak Belediyesi'nin AKP'li üyesi Salih Kahraman'ın lüks otelde ıstakoz pozunu takip etti. Ardından Eski Çankırı Milletvekili ve Çankırı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Filiz'in ailesiyle Maldivler'e gitmesi ve AKP Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu'nun Rolex marka saatiyle sosyal medyada paylaştığı selfie ile devam etti.

Şimdi ise dikkatleri AKP Genel Merkez Gençlik Kolları Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Seçil Baştar'ın Amsterdam seyahati ve lüks yaşam tarzı üzerine çevrildi. Baştar'ın Hollanda'nın Amsterdam şehrine tatile gitmesi ve Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarda Fransız dünya markası Chloe çantası taşıması sosyal medyanın gündemine oturdu.

Chloe'nin Woody modeli çantasının 30 bin TL ile 50 bin TL arasında satıldığı bilinirken, Seçil Baştar'ın bu lüks çantayı Amsterdam seyahatinde kullanması ve paylaşması kamuoyunda tartışma yarattı.

Adıyaman'da Otomobil ile Tırın Çarpışması Sonucu 2 Ölü 3 Yaralı Adıyaman'da Otomobil ile Tırın Çarpışması Sonucu 2 Ölü 3 Yaralı

AKP içinde lüks tüketim ve gösterişli yaşam tarzı sergileyen isimlere yönelik eleştiriler artarken, bu son olayın parti içindeki tepkilere nasıl yansıyacağı merak konusu oldu.

Kaynak: gerçek gündem