Milli Savunma Bakanlığı: Suriye ve Irak'ın kuzeyinde 17 terörist etkisiz hale getirildi Milli Savunma Bakanlığı: Suriye ve Irak'ın kuzeyinde 17 terörist etkisiz hale getirildi

Antalya'nın Teomanpaşa Mahallesi'nde, saat 18.30 sularında Gazi Bulvarı üzerinde bir olay meydana geldi. Sema Yazar Semt Polikliniği yakınlarındaki bir bankta hareketsiz bir kişi olduğunu fark eden vatandaşlar, durumu hemen 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. Sağlık ekipleri olay yerine gelerek yaptıkları kontrolde şahsın hayatını kaybettiğini belirledi. Kimliği tespit edilemeyen ve madde bağımlısı olduğu değerlendirilen şahsın cansız bedeni, polisin olay yeri incelemesinin ardından Antalya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Olayla ilgili olarak konuşan taksi durağı çalışanı Yılmaz Şencan, yaklaşık 20-25 dakika önce durağa gelen ve taksi isteyen şahsın ayakta durmakta zorlandığını, bu nedenle araca almadığını belirtti. Şencan, geçerken şahsın öldüğünü gördüğünde büyük şaşkınlık yaşadığını ve "ölümlü dünya işte" dediğini ifade etti.

Kaynak: HABERLER.COM