Sabiha Gökçen Havalimanı'nda Hava Koşulları Nedeniyle Uçuşların Yüzde 10'u İptal Edildi Sabiha Gökçen Havalimanı'nda Hava Koşulları Nedeniyle Uçuşların Yüzde 10'u İptal Edildi

Antalya'da etkisini artıran şiddetli yağışlar birçok bölgede su baskınlarına neden oldu. Yollar göle döndü, araçlar sular altında kaldı.

Yapılan açıklamada, "İlimizdeki olumsuz hava koşulları, su baskını ve su baskını nedeniyle 5 merkez ilçemizde (Aksu, Döşemealtı, Kepez,Konyaaltı,Muratpaşa) Ayrıca olumsuz "5 merkez ilçemizdeki kamu kurumlarında çalışan engelli personel, hamileler ve kronik hastalar hava şartları nedeniyle 1 gün idari izinli sayılacaktır."

Şiddetli yağış ve su baskınlarının yarattığı olumsuzluk nedeniyle motosikletli kuryelerin hareketine izin verilmeyeceği açıklandı. Açıklamada, "İlimizdeki olumsuz hava koşulları, su baskını ve su baskınları nedeniyle Aksu, Döşemealtı, Kepez, Konyaaltı ve Muratpaşa olmak üzere 5 merkez ilçemizde ikinci bir duyuruya kadar motorlu kuryelerin trafiğe girmesine izin verilmeyecektir" denildi.

Kaynak: İHA