Uluslararası Adalet Divanı, 'Refah' Saldırısını Durdurma Emri Verdi Uluslararası Adalet Divanı, 'Refah' Saldırısını Durdurma Emri Verdi

Avustralyalı aktör Orpheus Pledger, ülkesindeki polis soruşturmasının ardından tutuklandı. Yetkililer, 30 yaşındaki Pledger'ın bir kadına saldırdığı iddiasıyla dört suçlamayla karşı karşıya olduğunu duyurdu. Ancak mahkemece sağlık kontrolünden geçirilmesi şartıyla kefaletle serbest bırakıldı. Ancak mahkemeye gelmeyince polis onu aradı ve tutuklama emri çıkarıldı.

Victoria Polisi, aktörün Melbourne'de tutuklandığını söyledi ancak daha fazla ayrıntı vermedi. Pledger'ın menajeri Craig McMahon, bu hafta oyuncuyla iletişime geçemediğini ve saldırı iddiaları karşısında şaşırdığını söyledi. McMahon ayrıca Pledger'ın zihinsel sağlık sorunlarıyla mücadele ettiğini söyledi.

Pledger, 2016 yılında Home and Away adlı televizyon programında üç yıl boyunca Mason Morgan karakterini canlandırarak tanındı. Bu rolden önce popüler pembe dizi 'Neighbors'un yanı sıra 'Silversun' ve 'CrashBurn' gibi televizyon programlarında da rol almıştı.

Kaynak: karar