Aziz Yıldırım, Torbalı İsmail Uygur Kültür Merkezi'nde yaptığı açıklamalarda, "Şampiyon olabilmek için önce iyi bir teknik direktör ve yönetim olması lazım. İyi bir teknik direktör getireceğiz" dedi. Yıldırım, Fenerbahçe'nin kaliteli bir takıma sahip olduğunu ve buna ek olarak 3-4 kaliteli oyuncu daha transfer edeceklerini belirtti.

Mourinho ile ilgili konuşan Yıldırım, "Bu hafta sonu Londra'ya gideceğim, anlaşacağız ve Mourinho'yu getireceğiz" ifadelerini kullandı. Mourinho'nun 1 Haziran Cumartesi günü Şampiyonlar Ligi finalini izlemek için Londra'ya gideceğini belirten Yıldırım, "Kendisiyle buluşacağız. Ne isterse yapacağız. Para sorunu yok. Fenerbahçe'nin her zaman parası vardır" diye ekledi.

Milli tekvandocu Sude Yaren Uzunçavdar olimpiyatlara alınmadı Milli tekvandocu Sude Yaren Uzunçavdar olimpiyatlara alınmadı

Yıldırım, Mourinho ile maç öncesi İstanbulspor maçı öncesinde konuştuğunu ve onun "Maçı izliyorum" dediğini aktardı. Mourinho'nun önerilerine açık olduklarını ve Fenerbahçe'nin bütçesinin yeterli olduğunu vurguladı.

Kaynak: BirGün