Salı akşamları SHOW TV'de yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan 'Bahar' dizisinin bu akşamki bölümü, beklenmedik bir şekilde yayınlanmayacak. Dizinin resmi sosyal medya hesabından yapılan duyuruya göre, yeni bölüm yerine bir tekrar bölümü yayınlanacak.

Başrolünde Demet Evgar, Buğra Gülsoy ve Mehmet Yılmaz Ak gibi isimlerin bulunduğu 'Bahar' dizisinin hayranları, bu akşam yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanını beklerken, yapılan duyuruyla beklenmedik bir sürprizle karşılaştılar.

Dizinin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Yolculuğumuzda bize güç veren ve ilham olan değerli izleyicilerimiz; Bu akşam tekrar bölümümüzle yayındayız. Bahar'ın en güzel günlerinde 14 Mayıs Salı akşamından itibaren her Salı yeni bölümlerimizle buluşmak üzere" denildi.

Aslı Enver kızı Elay'ın doğum gününden en özel anları paylaştı Aslı Enver kızı Elay'ın doğum gününden en özel anları paylaştı

Dizinin başrol oyuncusu Demet Evgar da sosyal medyada gelen tepkilere cevap vererek, "Bahar'ın sevgili seyircileri, bizi seyretmeyi iple çektiğinizi farkındayım her hafta. İnanın biz de, sizinle o hafta çektiğimiz bölümü buluşturmak için çok büyük bir heyecan içinde oluyoruz. Eminim bütün diziler öyle. Türkiye'de maalesef bu uzun sürelerde çalışmak, çok zor koşullarda mümkün olabiliyor. Mucize gibi bir şey. Haftanın 6 günü 14-15 saat çalışıyor diziler. Yani bunun hastalığı var bin bir türlü hali var. Biz de öyle bir şeye denk geldik. O yüzden anlayışınıza sığınıyoruz" şeklinde konuştu.

Kaynak: milliyet