Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, BNP Paribas Tekerlekli Sandalye Tenis Dünya Takımlar Şampiyonası'nda dünya ikincisi olan Quad Milli Takımı'nı yayımladığı mesajla tebrik etti.

Bakan Bak, mesajında şu ifadelere yer verdi:

İskenderunspor Kulüp Başkanı Hakan Bolat: "Ekonomik Olarak Dayanacak Gücüm Kalmadı" İskenderunspor Kulüp Başkanı Hakan Bolat: "Ekonomik Olarak Dayanacak Gücüm Kalmadı"

“Ülkemizin ev sahipliğinde Antalya Megasaray Tenis Akademi’de gerçekleşen, 21 ülkeden toplamda 44 takımın katıldığı BNP Paribas Tekerlekli Sandalye Dünya Takımlar Şampiyonası'nda mücadele eden Quad Milli Takımımız, tarihinde ilk kez dünya ikincisi olarak önemli bir başarıya imza attı. Elde ettikleri dünya ikinciliğiyle bizleri gururlandıran kaptanlığını Sinem Oğuz'un yaptığı Uğur Altınel, Ahmet Kaplan, Ali Ataman ve Fatih Karataş'tan oluşan Quad Milli Takımımıza ve teknik ekibe teşekkür ediyor, hepsinin başarılarının devamını diliyorum.”

Bakan Bak, mesajında ayrıca, takımın gösterdiği özveri ve azmin altını çizerek, bu başarıların gelecekte daha büyük başarıların habercisi olduğuna inandığını belirtti. Quad Milli Takımı'nın elde ettiği bu başarı, Türk sporunun uluslararası arenada yükselen grafiğini bir kez daha gözler önüne serdi.

Editör: Ds Haber