Ünlü sanatçı sokak hayvanları yasasına tepki gösterdi: Ben de hayvanım Ünlü sanatçı sokak hayvanları yasasına tepki gösterdi: Ben de hayvanım

Yeni filminde, Jennifer Lopez kötü niyetli bir robotu yakalama görevine çıktıktan sonra yapay zekaya olan güvensizliği test edilen veri analisti Atlas Shepherd'ı canlandıracak. Rol arkadaşı Sterling K. Brown, 51 yaşındaki Ben Affleck'in Lopez'in karakterini belirlemesine yardımcı olmak için yapay zeka arkadaşı Smith'in satırlarını okuduğunu açıkladı.

48 yaşındaki Brown, Entertainment Weekly'de yayınlanan bir röportajında, "Ben arada bir, Smith'in satırlarını okurdu. Ve bence yeni evliler hâlâ birbirlerine çok aşıklar, sanırım sadece onun sesini duymak istedi" dedi.

Yıllar sonra yeniden bir araya gelen ve her anları olay yaratan çiftin haklarında sık sık ayrılık dedikodusu çıkıyor. Lopez gibi Affleck de 'The Accountant 2' adlı bir film projesi üzerinde çalışmakla meşguldü ve bu onun geçtiğimiz hafta Lopez'in Los Angeles'taki film galasını kaçırmasına neden oldu.

Kaynak: KARAR