AK Partili Başkan, TFF'den önce Süper Kupa finalinin yerini açıkladı! AK Partili Başkan, TFF'den önce Süper Kupa finalinin yerini açıkladı!

Beşiktaş Kulübü, Arnavut futbolcu Ernest Muçi'nin transfer sürecinin tamamlandığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi. Siyah-beyazlılardan yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Profesyonel futbolcu Ernest Muçi’nin transferi konusunda kulübü ve kendisi ile anlaşmaya varılmıştır. Legia Varşova kulübüne toplam transfer bedeli olarak 10 milyon Euro ödenecektir. Oyuncu ile 2026-2027 sezonu sonuna kadar 3,5 sezon için anlaşmaya varılmıştır. Ayrıca sonraki satıştan elde edilecek net karın yüzde 10’luk kısmı önceki kulübüne transfer ücreti olarak ödenecektir."

22 yaşındaki orta saha oyuncusu, futbol kariyerine Arnavutluk'un FK Dinamo takımında başladı. Daha sonra Tirana ve Legia Varşova gibi kulüplerde forma giydi.

Tirana'da 54 resmi maçta 20 gol kaydeden Muçi, Legia Varşova'da ise 114 resmi karşılaşmada 21 kez gol sevinci yaşadı.

Beşiktaş'ın bu transferle kadrosunu güçlendirmesi, taraftarlar arasında heyecan yaratırken, Muçi'nin performansıyla takıma nasıl katkı sağlayacağı merakla bekleniyor.(Karar)

Editör: DS Haber