Dünyada çok izlenen Türk dizileri belli oldu: Muhteşem Yüzyıl 'ı 500 milyon kişi izledi Dünyada çok izlenen Türk dizileri belli oldu: Muhteşem Yüzyıl 'ı 500 milyon kişi izledi

Bir Fenomen çifte Daha Soruşturma

Türkiye'de günlerdir konuşulan Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin kara para aklama suçlamasıyla tutuklanmasıyla sosyal medya fenomeni yeniden gündeme geldi. Tayyar Öz ve Özlem Öz çifti hakkında soruşturma başlatıldığını duyuran araştırmacı gazeteci Ağırel, dosyaya erişimin engellendiğini de söyledi.

Dilan ve eşi Engin Polat hakkında başlatılan soruşturmanın ardından, son günlerde haklarında çok sayıda suçlama yapılan Öz çifti hakkında başlatılan soruşturma da soruşturmaya dönüştü. Gazeteci Murat Ağırel, X hesabından Tayyar Öz ve Özlem Öz çifti hakkında soruşturma başlatıldığını duyurdu.

Ağırel, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Tayyar Öz ve Özlem Öz çifti hakkında soruşturma başlatılmıştı, soruşturma soruşturmaya dönüştü ve Savcılık da haklarında soruşturma başlattı. Dosyaya erişim engellendi. Bugünkü yazımda bazı haberlerin geleceğini anlatmıştım. İsimleri kamuoyunca bilinen diğer kişiler hakkında da soruşturma açılacağını anlıyorum."(karar)

Editör: Haber Merkezi