Kripto varlık platformu ve Web3 şirketi Bitget, dünyanın dört bir yanından trader'ların katılabileceği heyecan verici bir etkinlik olan King's Cup Global Invitational (KCGI) turnuvasının 2024 turunu başlattı. KCGI 2024, trader'ların kripto türevlerinin dinamik dünyasında yeteneklerini test edebilecekleri ve 5 milyon dolara varan ödül havuzunda yarışabilecekleri bir alım-satım turnuvası olacak.

KCGI 2024 Turnuvası, 7 Haziran'da Türev Alım-Satım Turnuvası ile başlayacak ve üç hafta boyunca devam edecek. Katılımcılar, vadeli işlemler ve kişisel görevler gibi çeşitli alım-satım kategorilerinde mücadele ederek lüks otomobil, premium kol saatleri, Messi imzalı futbol topu, forması ve daha fazlasını içeren büyük bir ödül havuzu için yarışacaklar.

Etkinlik boyunca, katılımcılar Günlük Kâr Mücadelesi'nde yer alarak çeşitli ödüller kazanma şansı elde edecekler. Ayrıca, bronz, gümüş ve altın olarak derecelendirilen hazine sandıklarını açarak günlük ödüller kazanma imkanı da sunulacak. Altın sandık, katılımcılara yüzde 100 kazanma şansı verecek.

Bitget Genel Müdürü Gracy Chen, KCGI turnuvasının traderlara yeteneklerini gösterme ve muhteşem ödüller için rekabet etme fırsatı sunduğunu belirtti. KCGI'nın sadece bir alım-satım turnuvası olmadığını, aynı zamanda global kripto topluluğunun tutkusunu ve yeteneklerini kutladığı bir etkinlik olduğunu vurguladı ve dünyanın her yerinden traderları bu heyecan verici etkinlikte yer almaya davet etti.

İstanbul'da toplu taşımaya zam geldi! İstanbul'da toplu taşımaya zam geldi!

Sen

Kaynak: Dha