Bolu'da, eşiyle boşanma sürecinde olan ve 2 çocuk babası olan bir kişinin evinde korkunç bir olay yaşandı. Şahsın cansız bedeni, evine gelen akrabaları tarafından doğalgaz borusuna asılı halde bulundu.

Saldırgan Sokak Köpekleri Düzenlemesi Çalışmaları Devam Ediyor Saldırgan Sokak Köpekleri Düzenlemesi Çalışmaları Devam Ediyor

İçerik:

  • Bolu İzzet Baysal Mahallesi Özcan Sokak'ta bir apartmanda meydana gelen korkunç olayda, eşiyle boşanma aşamasında olan Mehmet Ö.'nün evine bir süre haber alınamadı.
  • Dün gece saatlerinden itibaren haber alınamayan Mehmet Ö.'nün evine giden akrabaları, kapıyı açtıklarında cansız bedeniyle karşılaştı.
  • Mehmet Ö.'nün doğalgaz borusuna asılı halde bulunması üzerine durum 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirildi. Ancak sağlık ekipleri tarafından yapılan kontrollerde, 2 çocuk babası Mehmet Ö.'nün yaşamını yitirdiği belirlendi.
  • Olayın ardından Cumhuriyet Savcısı ve Olay Yeri İnceleme ekipleri bölgede inceleme başlattı. Mehmet Ö.'nün cenazesi, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.
Kaynak: haber global