Hatay Antakya'da Esnafın Elektriği Kesildi: Elektrik Bedelleri Ödenmedi Hatay Antakya'da Esnafın Elektriği Kesildi: Elektrik Bedelleri Ödenmedi

Dün saat 15.00 sıralarında Bursa'nın Osmangazi ilçesi Hamitler Mahallesi'nde bir özel halk otobüsünde patlama meydana geldi. Henüz belirlenemeyen bir nedenle motor bölümünde gerçekleşen patlama, çevrede paniğe neden oldu. Otobüsteki yolcular aracı hızla terk ederken, şans eseri olayda can kaybı yaşanmadı.

Patlamanın ardından çevreye saçılan parçalar bazı araçlara zarar verirken, patlamanın nedeni ise yapılacak incelemelerin ardından netlik kazanacak.

Olay anı ise bir aracın kamerasına yansıdı. Görüntülerde, yokuş çıkan otobüsün motor bölümündeki patlamanın etkisiyle çevreye parçaların saçıldığı, yolda yürüyen bir kişinin korkuyla kaçtığı ve diğer yolcuların da panikle otobüsten indiği görüldü.

Olayla ilgili olarak güvenlik güçleri geniş çaplı bir soruşturma başlattı. Patlamanın sebebi ve detayları, incelemelerin tamamlanmasının ardından netlik kazanacak.

Editör: Ds Haber