Biga İl Genel Meclisi Üyesi Levent İrez'in vefatı, Çanakkale İl Özel İdaresi önünde düzenlenen cenaze töreniyle anıldı. Törene, Çanakkale Vali Yardımcısı Hakkı Uzun, CHP Çanakkale Milletvekili İsmet Güneşhan, CHP İl Başkanı Levent Gürbüz, İYİ Parti İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, Çanakkale İl Genel Meclis Başkanı Halil Ertuğrul ve il genel meclisi üyeleri katıldı.

Cenaze töreninde konuşma yapan İl Genel Meclis Başkanı Halil Ertuğrul, "Sözün bittiği anlar vardır. Bugün o anlardan biri. Levent abimle bir kere toplantı yaptım. Hiç çalışma fırsatı bulamadım. Ona çok üzülüyorum. Çok güzel işler yapacaktık kendisiyle ama biz İl Genel Meclisi olarak güzel işler yapacağız. O bizi yukarıdan izleyecek. Herkese başsağlığı diliyorum." ifadelerini kullandı.

Dua edilmesinin ardından Levent İrez'in cenazesi, Biga ilçesine gönderildi. Cenaze namazı ise Kurşunlu Camii'nde kılınacak ve ardından Biga Karaçayır Mezarlığı'nda defnedilecek.

Türkiye'nin NATO Daimi Temsilciliği, 15 Temmuz şehitleri için anma töreni düzenledi Türkiye'nin NATO Daimi Temsilciliği, 15 Temmuz şehitleri için anma töreni düzenledi

Kaynak: KARAR