Adana'da diplomasız diş hekimi operasyonu gerçekleştirildi! Adana'da diplomasız diş hekimi operasyonu gerçekleştirildi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Atina ziyareti Yunan basınını olumlu etkiledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Atina ziyaretine geniş yer veren Yunan basını, ziyaretin olumlu bir atmosferde gerçekleştiğini ve ikili ilişkiler açısından yeni bir başlangıç ​​olarak değerlendirilebileceğini söyledi.

Televizyon kanalları etkinlikleri canlı olarak duyururken, haber siteleri de ziyarete ilişkin detaylara yer verdi.

Kathimerini gazetesinin internet sitesinde yer alan "Erdoğan'ın ziyaretindeki olumlu atmosfer 12 tıklamada" başlıklı haberde, ziyaretteki olumlu atmosferin fotoğraflara yansıdığını kaydetti. Gazete bu olumlu atmosferi yansıtan 12 özel fotoğraf paylaştı.

Ülkenin en çok okunan haber portallarından "in.gr", ziyarete ilişkin özel haberinde "Mitsotakis ve Erdoğan'dan birlik mesajları" manşetini kullandı.

Haberde, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Atina ziyaretinin dostane bir ortamda gerçekleştiğine dikkat çekildi.

"CNN Yunanistan" haber portalı, "Erdoğan'ın Atina'da 7 saati: anlaşmalar ve sözler" başlıklı haberinde, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Atina ziyaretini "tarihi" olarak nitelendirerek bunun her iki ülke için de bir ziyaret olduğunu belirtti. Bunun değerlendirilebileceğini de kaydetti. olumlu.

Ethnos gazetesi, Türkiye ile Yunanistan'ın yıllar süren gerginlikten sonra yeni bir sayfa açtığının altını çiziyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Atina ziyaretinin uluslararası basında da önemli yer tuttuğu kaydedildi.

Yunan devlet televizyonu ERT, Yüksek Düzeyli İşbirliği Konseyi (HDİK) toplantıları çerçevesinde varılan anlaşmaların ayrıntılarını paylaşarak, Yunanistan Başbakanı Kyriakos Miçotakis'in baharda Ankara'yı ziyaret etmeyi planladığını vurguladı.(Haberler.com)

Editör: Haber Merkezi