Demet Evgar, Mandarin Oriental Bosphorus'ta düzenlenen Style Awards gecesine bastonla katıldı ve ilerleyen saatlerde tekerlekli sandalye kullandı. Cumhuriyet'in haberine göre, başarılı dizisi "Bahar"ın set temposu nedeniyle ayağında yırtık oluştuğunu anlatan Evgar, ayağının yorulduğunu ve tam teşekküllü bir MR çekilmesi gerektiğini söyledi. İyi olduğunu belirten Evgar, "Biraz nazar değdi" dedi.

Mehmet Ali Erbil, Vatan Şaşmaz'ı anarken duygusal anlar yaşadı Mehmet Ali Erbil, Vatan Şaşmaz'ı anarken duygusal anlar yaşadı

Son dönemde set ekibiyle kavga ettiği iddialarına da yanıt veren Evgar, ekibine teşekkür ederek aralarında bir sorun olmadığını belirtti. "Yaptığım her işe müthiş bir sevdayla, tutkuyla tutunuyorum. Tutunamayacağım işleri kabul etmiyorum ama burada ekibin çok büyük kıymeti oluyor. Bu yükseliş kesinlikle kale gibi Bahar ekibine aittir. Bunu hiçbir zaman üstüme alabileceğim bir şey değil. Çünkü çok zevkli sürekli sinema filmi gibi yaratımın içinde olduğu ve birbirimize izin verdiğimiz bir ortam var. O yüzden nazar değmesi normal… Çok görülen bir şey değil çünkü bu tür işler..." ifadelerini kullandı.

Kaynak: KARAR