Sivri diliyle dikkat çeken ve sık sık polemiklerle gündeme gelen Deniz Akkaya, bu kez kızıyla yaşadığı sorunlarla gündemde.

Her gün farklı konularda keskin açıklamalar yapan ve sosyal medyada aktif olan Akkaya, Twitter (X) hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. 16 yaşındaki kızının telefonunu ele geçirdiğini belirten Akkaya, kızının yurtdışı planları yaptığını ve fazlasını bulduğunu, bu nedenle telefonuna el koyduğunu ifade etti.

'BENİ 1,5 SAAT BALKONA KİTLEDİ'

Ünlü sanatçı sokak hayvanları yasasına tepki gösterdi: Ben de hayvanım Ünlü sanatçı sokak hayvanları yasasına tepki gösterdi: Ben de hayvanım

Akkaya, kızının fiziksel olarak kendisine saldırdığını ve "beni 1,5 saat balkona kitledi. Komşularım ve güvenliğin ricaları karşılıksız kalınca, üç kez 112'yi aramam neticesinde kurtarıldım" dedi.

Akkaya, "Polislere de karşı çıkan ve hızını alamayıp bana itibar suikastı yapan bu ruh haline, ergenliğin arkasına saklanmasına izin vermeyeceğim" ifadelerini kullanarak, kontrolsüzce severek hata yaptığını, anne olmanın böyle bir şey olmadığını vurguladı ve tüm annelere sabır diledi.

Kaynak: MYNET