Dünyaca ünlü rock grubu Scorpions, "Love at First Sting" albümlerinin 40. yılı dolayısıyla düzenledikleri turne kapsamında İstanbul'un KüçükÇiftlik Park'ta sahne aldı. Grup, 8 yıl aradan sonra hayranlarıyla buluştuğu bu özel konserde "Coming Home" şarkısıyla başladı.

Chaplin Dörtlüsü kadrosuna Sumru Yavrucuk dahil oldu Chaplin Dörtlüsü kadrosuna Sumru Yavrucuk dahil oldu

Konserde hayranlarını "Teşekkürler. Nasılsınız?" sözleriyle selamlayan grupun solisti Klaus Meine, "Bunca yıl aradan sonra İstanbul'da sizinle buluştuğumuz için çok mutluyuz. Bu gece efsanevi albümümüz Love at First Sting'in 40. yılını birlikte kutlayacağız" dedi. Meine, albümdeki şarkıların çoğunu uzun kariyerleri boyunca birçok kez çaldıklarını dile getirerek, grubun sevilen şarkılarını seslendirdi.

Grubun klasikleşmiş şarkılarından "Send me An Angel" ve "Wind of Change"e tüm seyirciler eşlik etti. Yaklaşık 12 bin kişilik mekanı tamamen dolduran izleyicilerin yoğun alkışlarıyla Scorpions, "Still Loving You" ve "Rock You Like A Hurricane" şarkılarıyla konseri tamamladı.

Büyük ilgi üzerine, İstanbul'da bir konser daha vereceklerini duyuran grup, yarın gece aynı sahnede hayranlarıyla bir araya gelecek.

Kaynak: KARAR