Edirne'de Motosikletin Yaya Geçidinde Çarptığı Kadın Hayatını Kaybetti Edirne'de Motosikletin Yaya Geçidinde Çarptığı Kadın Hayatını Kaybetti

Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Başkanlığı koordinesinde gerçekleştirilen "Narkoçelik-15" operasyonu, 7 Mayıs'ta 52 ilde düzenlendi. Yozgat'ta bu operasyon kapsamında gözaltına alınan 13 şüpheliden 10'u tutuklandı. Tutuklananlar arasında eski AK Parti Yozgat Merkez İlçe Başkanı Kürşat Kılıç da bulunuyordu.

Birgün gazetesinden Mustafa Bildircin'in haberine göre, adliyeye sevk edilen ve hakim karşısına çıkarılan Kürşat Kılıç, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Bu durum, "AK Parti’deki ikinci pudra şekeri vakası doğrulandı" şeklinde yorumlara neden oldu.

Kürşat Kılıç, 9 Aralık 2021'de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla görevinden istifa etmişti. İstifasının ardında, bir videonun olduğu iddia edilmişti. Videoda, Kılıç'ın olduğu iddia edilen kişinin makamında uyuşturucu kullandıktan sonra bayıldığı görülüyordu.

Makam odasındaki masanın çekmecesinde mavi bir poşet içerisinde uyuşturucu madde ve hassas tartı da videoda yer alıyordu.

Kaynak: KARAR