İsim Karışıklığıyla Muhtarlık Seçimi İptal Edildi İsim Karışıklığıyla Muhtarlık Seçimi İptal Edildi

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, İstanbul'da düzenlenen mitingde iktidara eleştirilerde bulundu ve Yeniden Refah seçmenine seslendi.

Erbakan'ın mitingdeki konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

  • "Önümüzdeki 1 haftada canla başla, gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz ve inşallah 31 Mart'ta hem İstanbul'da, hem Zeytinburnu'nda, hem de tüm Türkiye'de sandıkları patlatacağız, yeni bir dönemini başlatacağız, Milli Görüş'ün şahlanış dönemini başlatacağız."

  • "Birileri mal bulmuş mağribi gibi yolunu kaybetmiş bazı şahıslara rozet takıyorlar. Ya siz bir tane yolunu kaybetmişe rozet taktınız, biz 6 ayın içerisinde 260 bin memleket evladına rozet taktık."

  • "Asgari ücret 17 bin lira, açlık sınırı 20 bin lira olmuş. Milyonlarca asgari ücretli ve milyonlarca emekli açlık sınırının altında yaşamaya mahkum edilmiş. Yoksulluk sınırı 53 bin lira olmuş."

  • "Bugün Gazze'ye gemiler dolusu gübre gönderiyoruz, çelik gönderiyoruz, çimento gönderiyoruz, yedek parça gönderiyoruz, dikenli tel ve tel örgütü gönderiyoruz, milyarlarca dolarlık ticareti, ihracatı yapmaya devam ediyoruz. Bu siyonist katillere bu ticareti yapmak bize yakışıyor mu?"

  • "Size biz kaybettirmiyoruz, size İsrail'le ticaret kaybettiriyor. Size rantçı belediyecilik anlayışınız kaybettiriyor. Size 22 senedir uyguladığınız borç-faiz-zam-vergi ekonomisi kaybettiriyor. Size emekliyi, emekçiyi, dar gelirliyi içine düşürdüğünüz durum kaybettiriyor."

  • "31 Mart'ta vereceğimiz oylar, önce 1 Nisan'da ahlaklı belediyeciliğin başlamasına vesile olacak. İkinci önemi, 31 Mart'ta Yeniden Refah oy patlaması yaptığı zaman 2028'de iktidara yürüyeceğiz. Zeytinburnu'nda da, İstanbul'un ilçelerinde de, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde de, belediye meclis üyeliğinde de mührümüzü Yeniden Refah'a vuracağız."

Kaynak: Birgün