Küme Düşecek Takımlara Bahçeli 'Desteği': Türk Futbolu Strese Girmesin Küme Düşecek Takımlara Bahçeli 'Desteği': Türk Futbolu Strese Girmesin

Futbolseverlerin uzun zamandır merakla beklediği UEFA Konferans Ligi çeyrek final rövanş maçı, Fenerbahce ile Olympiakos arasında oynanacak. Karşılaşma 18 Nisan Perşembe günü saat 22.00'de F.Bahçe Stadı'nda oynanacak. Türk futbolunun en önemli temsilcilerinden F.Bahçe'nin bu belirleyici maçı, şifresiz futbolseverleri Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalında bir araya getirecek.

Bu önemli maçın şifrelenmeden yayınlanması da Fenerbahçe taraftarını özellikle heyecanlandıran bir yenilik. TV8 kanalı, Fenerbahçe'nin UEFA Konferans Ligi'ndeki Avrupa macerasını takip etmek isteyen herkesi ekrana davet ediyor. Bu muhteşem maç sadece Fenerbahce ve Olympiacos taraftarlarını değil, tüm futbolseverleri tam bir futbol şölenine davet ediyor.

F.Bahçe'nin Avrupa kupalarında başarılarını sürdürme mücadelesi açısından maç büyük önem taşıyor. İstanbul'da Olympiacos ile oynanacak belirleyici maç, futbolseverlere kaçırılmayacak bir deneyim vaat ediyor.

Kaynak: karar