Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos, Kayserispor ile 0-0 berabere kaldıkları maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Santos, maçın zorlu geçtiğini belirterek, her iki takımın da yoğun bir mücadele sergilediğini ve kazanmak için oynadığını ifade etti. Ancak, sonuç olarak beraberlikle ayrıldıklarını söyledi.

Fenerbahçe'de Union Saint Gilloise maçına ilişkin Fred kararı! Fenerbahçe'de Union Saint Gilloise maçına ilişkin Fred kararı!

Santos, takımın topu kullanma konusunda sıkıntılar yaşadığını ve zeminin de bu duruma katkı sağladığını belirtti. Ayrıca, oyuncuların maç boyunca ellerinden geleni yaptığını ve maksimum performans sergilediklerini vurguladı.

Takıma dönecek oyuncular hakkında konuşan Santos, sakat oyuncuların geri döneceğini ve takımın daha kolektif bir görünüm kazanacağını dile getirdi.

Planlı ve organize ataklarda sıkıntılar yaşadıklarını belirten Santos, bu sorunları çözmek için çalışacaklarını ve daha ofansif bir oyun anlayışı benimseyeceklerini söyledi.

Türkiye liginin hızlı bir ligin olduğunu ve uzun top oynandığını belirten Santos, takımların topa daha fazla sahip olması gerektiğini ve organize ataklarla sonuca gitmeleri gerektiğini ifade etti.

Son olarak, Türkiye Kupası ile ilgili bir şey söyleyemeyeceğini belirten Santos, takımdaki oyuncuların performansına göre sahada kimin olacağını belirtti ve yeni transferlerin henüz takımı tam olarak tanımadığını, bu nedenle sabırlı olmaları gerektiğini dile getirdi.

Kaynak: habertürk