Galatasaray'ın Belçikalı yıldızı Dries Mertens'in oğlu Ciro, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarına katılarak Türk bayrağıyla coşkulu bir şekilde kutladı. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler, Ciro'nun neşeli halini ve bayram coşkusunu yansıtırken, birçok kişi tarafından beğeniyle karşılandı.

Galatasaray forması giyen küçük Ciro'nun, Türk bayrağını elinde sallarken görüntülendiği anlar, sosyal medyada hızla yayılarak gündem oldu. Mertens ailesinin bu samimi jesti, Galatasaray taraftarları ve futbolseverler tarafından memnuniyetle karşılandı.

Sosyal medya kullanıcıları, Ciro'nun 23 Nisan coşkusunu ve bayram havasını yansıtan bu görüntüler karşısında beğeni ve olumlu yorumlarını paylaştılar. Galatasaray camiası, Mertens ailesinin Türkiye'ye olan bağlılığını ve bayram coşkusunu büyük bir sevinçle karşıladı.

Fenerbahçe Beko EuroLeague'de Sezonu Dördüncü Sırada Tamamladı Fenerbahçe Beko EuroLeague'de Sezonu Dördüncü Sırada Tamamladı

Dries Mertens'in oğlu Ciro'nun Türk bayrağıyla kutladığı 23 Nisan, hem Galatasaray camiası hem de Türkiye'nin dört bir yanındaki futbolseverler tarafından memnuniyetle karşılandı. Bu anlamlı kutlama, aile ve bayram ruhunu bir araya getirerek, sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Kaynak: cnntürk