Ebru Şallı'dan oğlunun ölüm yıldönümünde paylaşım: Ömürlük sarılma... Ebru Şallı'dan oğlunun ölüm yıldönümünde paylaşım: Ömürlük sarılma...

Gözaltına alınan Dilan Polat'ın yardımcısı Şule'den Şok Açıklama


"Dilan Polat'ın kara kutusu" olarak bilinen Özbek uyruklu Şule isimli asistanı, çocuklarına bakmak için fenomen çiftin evinde yaşamaya devam etti. En az Polat çifti kadar ünlü olan ve sınır dışı edilen Şule, ortalığı karıştıran bir paylaşım yaptı.


Kara para aklama ve vergi kaçakçılığından tutuklanan Dilan ve Engin Polat çiftinin oğulları, yardımcıları Şule'ye emanet edildi.


Çiftin cezaevine düşmesinden kısa süre sonra yakınlarını lüks evinde topladığı ortaya çıkan Şule, sosyal medyada büyük tepki çekti.


"Polonyalıların kara kutusu" olarak anılan Özbek vatandaşı Şule, Türkiye'de oturma izni süresinin dolduğu öğrenilince tutuklandı. Shaklo Haydarova'nın (Sule) oturma izninin süresi dolmuştu, Nargiza Haydarova ise 9 ay önce turist vizesiyle giriş yapmıştı ve bu yasadışıydı.


Sınır dışı edilen Şule, Türk halkına seslenerek, "Millet olarak rahat olun. Çok mutluyum çünkü tüm şansımla memleketime gideceğim."(haberglobal)

Editör: Haber Merkezi