Ünlü sanatçı sokak hayvanları yasasına tepki gösterdi: Ben de hayvanım Ünlü sanatçı sokak hayvanları yasasına tepki gösterdi: Ben de hayvanım

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, son dönemde kariyeri ve annelik rolü üzerine yaşadığı deneyimleri paylaşarak dikkatleri üzerine çekiyor. İki çocuk annesi olan Kaya, katıldığı bir programda sektördeki zorluklarla birlikte çocuklarını büyütmenin de kendisi için zorlu bir denge olduğunu dile getirdi.

Kaya'nın hayatında iş ve zorluklarla mücadele etmenin yanı sıra parlak anlar da var. Geçtiğimiz aylarda bir kozmetik markasının yüzü olarak anlaşma imzalayan Kaya, aynı zamanda markanın cilt bakım ve makyaj merkezinin açılışına ev sahipliği yaparak dikkatleri üzerine çekti. Bu anlaşma ile ilgili 6 milyon TL'lik iddialar da gündeme gelmişti.

Hazal Kaya, sosyal medya hesaplarından eski anılarını canlandırarak da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Son olarak lise yıllarına ait bir fotoğrafını paylaşarak "Ergenliğimin küçük bir özeti" notuyla takipçileriyle paylaştı.

Kaynak: KARAR