İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin öğrenci yurtlarının sayısını arttırma sözü verdi. İmamoğlu, yapılan çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunurken, "Eğitimi destekleyeceğiz. Öğrenci yurtlarımızı ikiye hatta üçe katlayacağız" dedi. Ayrıca, öğrenci burslarının artırılacağını ve gençlerin başarılı olmaları için desteklerinin süreceğini belirtti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Ders Atölyeleri ve Teknoloji Atölyeleri Mezuniyet Şöleni'nde konuşan İmamoğlu, gençlerin başarılı olmaları için sağlanan imkanların daha da genişletileceğini ifade etti. Ayrıca, gençlerin eğitim hayatlarını desteklemek amacıyla atölyelerin ve bursların artırılacağını vurguladı.

MHP'nin davaya katılma talebini mahkeme reddetti MHP'nin davaya katılma talebini mahkeme reddetti

İmamoğlu'nun konuşmasında, gençlerin önemine vurgu yaparken, onların eğitimde ve teknolojide güçlü olmalarının şart olduğunu belirtti. İstanbul'un geleceğini şekillendirecek olan gençlerin, ülkelerini ve dünyayı daha iyi bir yer haline getireceklerine olan inancını dile getirdi.

Kaynak: t24