Kerem Bürsin sakatlandı Kerem Bürsin sakatlandı

Jennifer Lopez’in 2024 Met Gala ve yeni filmi 'Atlas'ın galasına tek başına katılması, çiftin boşanmanın eşiğinde olduğu spekülasyonlarını artırdı.

Page Six’e konuşan bir kaynak, Ben Affleck'in, Lopez ile olan evliliğinin başarısız olduğunu düşündüğünü ve boşanma sürecine doğru gittiklerini belirtti.

Daily Mail’e konuşan bir başka kaynak, Jennifer Lopez'in evliliğini kurtarmak için büyük çaba sarf ettiğini, ancak artık bu çabasından vazgeçtiğini öne sürdü.

Kaynak, "Jenny artık bıktı! Gerçekten denedi ama daha fazlasını yapamaz. İlişkileri iyiye gitmiyor, daha da kötüleşiyor. Jen, 16 yaşındaki ikizleri Max ve Emme’ye ve 2025’teki kariyer hedeflerine odaklanarak vaktini en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyor. Gelecek yıl, özel hayatı daha sakin bir zemine oturduğunda ve hayranlarıyla bağlantı kurabildiğinde turneye çıkacağı için heyecanlı" dedi.

Lopez’e yakın bir başka kaynak, çiftin ayrılık nedenlerinin kısmen Ben Affleck'in "huysuz" doğasından kaynaklandığını iddia etti. Kaynak, "Ben harika bir adam ama huysuz ve keyifsiz olabiliyor. Bence dünya bunu geçen yıl Grammy’de çektirdikleri fotoğraflarda gördü; hiç gülümsemiyordu. Eğer gerçekte Ben’in nasıl olduğunu görselerdi, Jennifer’a saldırmazlardı. Ben sigara içiyor, küfür ediyor ve çoğu zaman sinirli görünüyor. Harika bir yönetmen ve oyuncu ama onunla pek gülünmüyor, anlıyor musunuz? Ama Ben yine de harika bir baba" dedi.

Jennifer Lopez ve Ben Affleck'in geleceği belirsizliğini korurken, hayranları ve medya, ilişkilerindeki gelişmeleri yakından takip ediyor. Çiftin, sorunlarını aşıp aşamayacağı merak konusu olmaya devam ediyor.

Kaynak: Cumhuriyet