Ayşegül Aldinç'ten 'Ajda Pekkan' itirafı: Taklit ettim Ayşegül Aldinç'ten 'Ajda Pekkan' itirafı: Taklit ettim

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, İhanet İddialarına Fotoğraflı Yanıt Verdiler

Ünlü çift Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, sosyal medyada dolaşan ve Kenan İmirzalıoğlu'nun eşini aldattığı iddialarına karşı fotoğraflı bir yanıt verdi. İddialar, önceki gün sosyal medyada paylaşılan bir mesajla başladı. Mesajda, "Selana aldatıldın haber doğru, sete gidiyorum diyerek aldatmış doğru" ifadeleri yer aldı.

Bu iddiaların ardından ünlü çift, dün akşam popçu Edis’in erken doğum günü kutlamasına katılarak birlikte fotoğraf paylaştı. Bu mutlu anı içeren fotoğraf, çiftin birlikte olduklarını ve ilişkilerinde bir sorun olmadığını gösteren bir yanıt olarak değerlendirildi.

Kutlamaya, aynı zamanda Kıvanç Tatlıtuğ’un da katılmasıyla ünlü akını yaşandı. İkili, bu etkinlikte mutlu bir şekilde bir araya gelerek iddialara gönderme yaptı.

Çiftin menajerleri aracılığıyla 2. Sayfa dergisine yapılan açıklamada ise söylentilerin gerçek olmadığı ve evliliklerinde herhangi bir sorun yaşanmadığı belirtildi. Ayrıca, Kenan İmirzalıoğlu'nun geçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programında aşkı ve evliliği hakkında yaptığı açıklamalar da hatırlatılarak, çiftin ilişkisinin sağlam olduğu vurgulandı.

Kenan İmirzalıoğlu, "Aşk nedir ve sen aşka inanıyor musun?" sorusuna, “Sinem’i daha öncesinde de tanırdım ama doğru zamanda doğru yerde denk gelmek önemliymiş. İlk görüşte aşk değildi, dördüncü görüşte Sinem’e aşık oldum.” şeklinde yanıt vermişti. Sinem Kobal ise İbrahim Selim ile bir programda, Kenan İmirzalıoğlu ile tanıştığı anı anlatarak, "Görür görmez çarpıldığım biri. İlk karşılaştığımızda da tabii ki kendisi enerjisiyle çarpmıştı." demişti.

Bu açıklamalar, çiftin ilişkisinin temellere dayalı ve sağlam bir temel üzerine inşa edilmiş olduğunu gösteriyor. İddiaların yalanlanmasıyla birlikte Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, bir kez daha medya gündemine damgalarını vurdu.(Haberglobal)

Editör: Haber Merkezi