İstanbul'un Maltepe ilçesinde meydana gelen üzücü olayda, iddiaya göre bir şirket için evden çalışan 33 yaşındaki Korcan Özbay'ın balkondan halı silkelediği sırada dengesini kaybederek düşmesi sonucu hayatını kaybettiği bildirildi. Olay, Çınar Mahallesi'nde öğle saatlerinde gerçekleşti.

Korcan Özbay'ın düştüğünü görenlerin ihbarı üzerine polis ve sağlık ekipleri olay yerine ulaştı. Ancak, yapılan müdahalelere rağmen Özbay'ın hayatını kaybettiği belirtildi. İncelemeler sonucunda, Özbay'ın yüksekten düşerek yaşamını yitirdiği tespit edildi. Polis ekipleri olayla ilgili detaylı bir soruşturma başlattı.

Özbay'ın babası Abdullah Seyfettin Özbay, olayın gerçekleştiği gün evde olduklarını ve oğlunun odasında bulunduğunu belirtti. Daha sonra polislerden oğlunun balkondan düştüğünü öğrendiğini ifade eden baba Özbay, oğlunun herhangi bir psikolojik sorunu olmadığını ve nişanlı olduğunu dile getirdi.

Metin Göktepe gazetecilik ödülü Türkiye'nin İsrail'le yaptığı ticaret dosyasıyla Metin Cihan'a gitti Metin Göktepe gazetecilik ödülü Türkiye'nin İsrail'le yaptığı ticaret dosyasıyla Metin Cihan'a gitti

Yaşanan bu üzücü olayın ardından Özbay'ın cenazesi, otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna sevk edildi. Ailenin ve yakınlarının yanı sıra polis ekipleri de olayın detaylarını aydınlatmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Kaynak: BirGün