İzmir Konak'ta Elektrik Akımına Kapılarak Ölen 2 Kişiyle İlgili Soruşturma: 29 Kişi Hakkında Gözaltı Kararı İzmir Konak'ta Elektrik Akımına Kapılarak Ölen 2 Kişiyle İlgili Soruşturma: 29 Kişi Hakkında Gözaltı Kararı

Mardin'de husumetli olan iki grup arasında adliye önünde çıkan silahlı ve bıçaklı kavgada 2'si ağır olmak üzere toplam 10 kişi yaralandı.

Olay, Mardin Adliyesi'nde görülen bir duruşmanın ardından taraflar arasında başlayan tartışmanın hızla silahlı ve bıçaklı çatışmaya dönüşmesiyle meydana geldi. Kavgada yaralananlar arasında M.E.T, R.Ş., M.G., M.S., A.T., A.S., H.T., M.S., H.S. ve H.S. bulunuyor.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Yaralılar, ilk müdahalelerinin ardından Mardin Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kızıltepe Devlet Hastanesi ve özel hastanelere sevk edildi.

Polis ekipleri, kavgaya karışan 12 kişiyi gözaltına aldı. Güvenlik güçleri, olayın detaylarını ve nedenlerini belirlemek için çalışmalarını sürdürüyor. Olayın ardından başlatılan soruşturma devam ediyor.

Kaynak: Son Dakika