Ebru Şallı'dan oğlunun ölüm yıldönümünde paylaşım: Ömürlük sarılma... Ebru Şallı'dan oğlunun ölüm yıldönümünde paylaşım: Ömürlük sarılma...

Meltem Cumbul ekranlara dönüyor: Mahsun Kırmızıgül'ün yeni dizisinin başrol oyuncusu olacak


Uzun süredir Amerika'da yaşayan ünlü oyuncu Meltem Cumbul, Mahsun Kırmızıgül'ün yeni dizisini izlemek için İstanbul'a geldi. Güzel Atlar Diyarı adlı televizyon dizisi için Kırmızıgül ile el sıkışan Cumbul, dizinin kadrosuna dahil oldu.


"Yıldır Öyküsi" dizisindeki Zeynep karakteriyle anılan ve daha sonra "Gönül Yarası" filmindeki Dünya karakteriyle FIPRESCI "En İyi Kadın Oyuncu Ödülü"nü alan Meltem Cumbul, Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşıyordu. bir süre ekranlardan uzak .Birsen Altundaş'ın haberine göre Meltem Cumbul yeni bir projeyle ekranlara dönme kararı aldı. Mahsun Kırmızıgül ile el sıkışan Cumbul, Kırmızıgül'ün yönettiği Güzel Atlar Diyarı dizisinin kadrosuna dahil oldu. Cumbul, diziyi çekmek için Amerika'dan İstanbul'a geldi.


GAD dizisinin kadrosuna katılan ilk oyuncu, Yaprak Dökümü dizisindeki Ali Rıza karakteriyle anılan Halil Ergün oldu.


Mahsun Kırmızıgül'ün Murat Tokat'ın ortağı olduğu Siz Film, dizinin çekimlerini usta yapımcı Fatih Aksoy'la yapacak.


Mahsun Kırmızıgül'den yeni dizi Mahsun Kırmızıgül'den yeni dizi


Masalsı bir aşk hikayesini anlatacak olan dizi, ilk bölümleri Mahsun Kırmızıgül tarafından yönetilecek. İstanbul, Diyarbakır, Karadeniz ve Kapadokya'da çekilecek dizinin senaryosunu Feraye Şahin yazıyor.


Güzel Atlar Ülkesi dizisi Canale D'de seyirciyle buluşacak.(karar)

Editör: Haber Merkezi