Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Suriye Ulusal Ordusu'nun (SMO), Ulusal İstihbarat Örgütü (MIT) HAC Omer'de terörist PKK/ YPG Ahmet'e hazırlık için güçleri, zekanın desteğiyle yakalandı.MÜNBİÇ VE ÇEVRESİNDE PATLAYICI SEVKİYATI YAPIYORDU

Güvenlik kaynaklarından elde edilen bilgilere göre, terör örgütü bombaların kullanımı ve Omar'in teröristlerinin öldürülmesi, 2022-2023 arasında ve patlayıcı el yapımı (EYP) Munbiç'e gönderildi.

Naci Görür'den Övgün Ahmet Ercan'a "Deprem" Yanıtı: "Kendinize Gelin" Naci Görür'den Övgün Ahmet Ercan'a "Deprem" Yanıtı: "Kendinize Gelin"TSK'YA YÖNELİK EYLEM HAZIRLIĞINDAYDI

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından terörden arındırılmış bölgelerde Türk Silahlı Kuvvetleri ve Suriye Milli Ordusu güçlerine karşı eylem hazırlamaya kararlı olan terörist, sağlanan istihbaratın desteğiyle Suriye Geçici Hükümeti'ne bağlı askeri polis tarafından tutuklandı. MIT'den.

İKAMETİNDE YAPILAN ARAMADA EYP ELE GEÇİRİLDİ


Teröristin evinde yapılan aramada, suikast ve saldırılarda kullanılmaya hazır, uzaktan kumandalı el yapımı patlayıcı ele geçirildi.

(HABERLER.COM)

Kaynak: HABERLER.COM