İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, eşi ve oğluyla birlikte İstanbul'un Kağıthane ilçesinde bulunan İmece İlkokulu'nda oyunu kullandı. Kalabalık bir kalabalık tarafından alkışlarla karşılanan Kurum, sandık görevlileriyle tek tek tokalaştı ve seçim sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Bahçeli bayram mesajı verdi:  Türk tarihi sandıkta yazılmamıştır, herkes aklını başına alsın! Bahçeli bayram mesajı verdi: Türk tarihi sandıkta yazılmamıştır, herkes aklını başına alsın!

1166 numaralı sandığın bulunduğu sınıfa giren Murat Kurum, eşi ve oğluyla birlikte gerekli kontroller için kimliklerini sandık görevlilerine verdi. Oyunu kullandıktan sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Kurum, "31 Mart'ta güneş doğacak. Bugün bütün İstanbullularla bu bayramı inşallah kutlayacağız. İl Başkanlığımızda süreci takip edeceğiz. Bütün sandıklarımızı ve süreci ekip arkadaşlarımızla takip edeceğiz. Halkımıza, teşkilatlarımıza, belediye başkanlarımıza, sayın cumhurbaşkanımıza, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'ye teşekkür ediyorum. En büyük teşekkürü ise aziz milletimize ediyorum." şeklinde konuştu.

Oy kullanma işlemi sonrası Kurum, seçim gününün önemine vurgu yaparak, ailesiyle birlikte sandıktan ayrıldı.

Kaynak: Son Dakika