Fenerbahçe ile Olympiacos arasındaki heyecan dolu mücadele öncesi Olympiacos ekibi, Ülker Stadı'nda gerçekleştirdiği idmanla son hazırlıklarını tamamladı. Teknik direktör Jose Luis Mendilibar yönetimindeki idmanda takım, basın mensuplarına açık olan ilk 15 dakikada ısınma hareketleri ve pas çalışmaları gerçekleştirdi. Antrenmanın geri kalan kısmı ise basına kapalı olarak taktiksel çalışmalara ayrıldı.

Zeynep Sönmez’in Roland Garros'ta İlk Turdaki Rakibi Belli Oldu Zeynep Sönmez’in Roland Garros'ta İlk Turdaki Rakibi Belli Oldu

Olympiacos'un maç öncesi son antrenmanında taktiksel detaylara odaklandığı belirtilirken, takımın maç için kampa girdiği bilgisi verildi. Bu karşılaşmanın yönetimini Almanya Futbol Federasyonu'ndan Tobias Stieler'in üstleneceği de açıklandı.

Fenerbahçe ile Olympiacos arasındaki bu kritik mücadele, futbol severlerin heyecanla beklediği bir karşılaşma olacak. İki takımın da maç öncesi son hazırlıklarını tamamlamasıyla birlikte, bu mücadeleden heyecan dolu anlar bekleniyor.

Editör: Ds Haber