Sosyal medya ve sokakta dizideki karakteri nedeniyle olumsuz yorumlar alan oyuncu Özge Özacar, sessizliğini bozarak tepkilere cevap verdi. Özellikle rol arkadaşı Sıla Türkoğlu'nun fanlarından gelen hakaretlere ve olumsuz yorumlara ilişkin konuşan Özacar, tepkilerin karaktere yönelik olduğunu belirtti.

Kızılcık Şerbeti adlı dizide Görkem karakterine hayat veren Özge Özacar, karaktere yönelik gelen olumsuz yorumlara sessiz kalmadı. Özellikle rol arkadaşı Sıla Türkoğlu'nun hayranlarından gelen tepkilere üzüntüsünü dile getiren Özacar, "Oradaki tepki Özge olarak değil, benden ziyade karaktere" dedi.

Sinan Akçıl'dan Eski Sevgilisi Müjde Uzman'a Espri Dolu Gönderme Sinan Akçıl'dan Eski Sevgilisi Müjde Uzman'a Espri Dolu Gönderme

Özacar'ın açıklaması şu şekilde:

"Mesela, biz sizinle birebir tanış olduğumuz için siz beni biliyorsunuz ve bir şey söyleyecek olsanız da nezaketle söylersiniz. Sosyal medyanın da öyle bir ince çizgisi var. Marmara Üniversitesi İletişim Bölümü çıkışlıyım. Medya okur-yazarlığı tarafını oradan aldığım için de zaten ben Özge olarak kimim ve internetten ya da sokaktan biri bir şey dendiğinde Özge'nin ayrımını yapacak bir eğitim seviyesine sahibim olduğuna inanıyorum açıkçası. O insanların da Sıla'nın olur bir başkasının olur hiç fark etmez. Sevdiklerinden destek olmak istemelerini çok kıymetli buluyorum. Oradaki tepki de Özge olarak değil, benden ziyade karaktere."

Kaynak: karar