CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Eskişehir Aday Tanıtım Toplantısı'nda yaptığı konuşmanın bir bölümünü X hesabından paylaştı. Videoda şu ifadeler yer alıyor:

“Recep Tayyip Erdoğan; CHP’nin halkçı, çalmayan çırpmayan, israf etmeyen, kaynakları yandaşlara değil vatandaşlara dağıtan, şeffaf ve çalışkan belediyeciliğinin karşısında o anlayışla rekabet etmek yerine geçmişte ittifak yaptıklarımızı karşımıza koyarak, geçmişte partimizde olanların bile karşımızda adaylaşmasını sağlayarak, onlara çok farklı imkanlar kurarak Türkiye’nin üzerine yeni bir oyun kurmaktadır.

Kılıçdaroğlu'ndan adaylık açıklaması: Lütfü Savaş beyin, bu kadar yıpratılması doğru değil Kılıçdaroğlu'ndan adaylık açıklaması: Lütfü Savaş beyin, bu kadar yıpratılması doğru değil

Bizim yolumuz CHP’yi ve Cumhuriyete, Atatürk’ün baba evine kurulan her türlü tuzak ve kumpasa karşı Türkiye ittifakını kurmaktır. Buna inanıyoruz. 31 Mart’taki kazanacak ittifakın adı Türkiye ittifakıdır. Biz yönettiğimiz şehirleri iyi yönetiyoruz.

Anadolu’nun dört bir yanındaki vatandaşlarımıza, aklında CHP’li belediyeye gitmek, göç etmek, oralarda yaşamak isteyenlere şunu söyleyebilirim. 31 Mart’ta oyunuzu verin, bu güzel belediyeciliği sizin memleketinize getirelim. Cumhuriyetin ikinci yüzyılında Atatürk’ün, Gazi’nin partisini iktidar yapacağımız bir yolda koşuyoruz. Bu yolculuğa var mısınız? Kalkın ayağa ve kazanın bu seçimleri.

Kaynak: birgün