CHP lideri Özgür Özel, İstanbul ve Ankara'da yaptıkları anketlerin sonuçlarını paylaştı. Özel, "İstanbul için bu seçimde bizdeki anketler geçtiğimiz seçim gibi öyle yüzde 0,1 gibi farkla değil açık ara farkla bitiyor. Ankara'da ise seçim şimdiden bitti demek olmaz ama genel olarak gelen haberler Ankara'da Mansur Yavaş'ın farkı açarak bir sonuç alacağı yönünde" dedi.

Antalya'da teleferik kazasında 1 kişi yaşamını yitirdi: Kamera önünde dehşet anları Antalya'da teleferik kazasında 1 kişi yaşamını yitirdi: Kamera önünde dehşet anları

Özel, Sözcü televizyonunda yaptığı açıklamada, "İstanbul için bu seçimde bizdeki anketler geçtiğimiz seçim gibi öyle yüzde 0,1 gibi farkla değil açık ara farkla bitiyor. Geçen seçimde Binali Yıldırım'ın saat 7.00'de seçim sonuçlarını kabul ettiği kadar bir farkla sonuçlanacağını düşünüyorum. Ankara'da seçim şimdiden bitti demek olmaz ama genel olarak gelen haberler Ankara'da Mansur Yavaş'ın farkı açarak bir sonuç alacağı yönünde" ifadelerine yer verdi. Özel ayrıca, CHP İstanbul İl Başkanlığı'nda çekildiği öne sürülen 'para sayma' görüntüleriyle ilgili de açıklamalarda bulundu.

Kaynak: Son Dakika