PKK'lı Serhat G.'ye havalimanında kelepçe PKK'lı Serhat G.'ye havalimanında kelepçe

Engin ve Dilan Polat'ın tutuklanmasının ardından fenomenler soruşturması kapsamında malvarlıklarına el konulan Tayyar ve Özlem çifti, yaşadıkları trajik bir olayla gündeme geldi. Çiftin güzellik ve kozmetik markasının şirketine kayyım atanması sonrasında, kayyım olarak atanan kişinin yaşamına son vermesi herkesi derinden sarsmıştı.

Gelen bilgilere göre, Show Ana Haber'de yer alan habere göre, çiftin şirketine kayyum atanmasının ardından Bünyamin Ergün isimli kişi, yaşadığı binanın 9. katından intihar etti. Arkasında bıraktığı not, yaşananları daha da karmaşık hale getirdi. Notunda, "Çok fazla kötülük var, kimsenin kabahati yok. Ne yaptıysam kendime yaptım" ifadeleri bulunuyordu.

Tayyar ve Özlem çifti hakkında çıkan haberler arasında, çeşitli suçlamalar ve iddialar yer alıyordu. Özellikle çiftin sağlık ürünleriyle ilgili yapılan suçlamalar ve FETÖ bağlantısı iddiaları dikkat çekiyordu. Ancak çift, bu iddiaları kesin bir dille reddediyor ve kendilerini savunuyorlardı.

Çift, sağlık ürünlerinin içeriğiyle ilgili çıkan iddiaları yalanlayarak, ürünlerini kendilerinin ve çocuklarının da kullandığını belirtiyordu. Ayrıca, FETÖ bağlantısı iddialarını da reddediyor ve bu iddiaların kendilerine yöneltilen iftira ve karalamalardan ibaret olduğunu savunuyorlardı.

Tayyar ve Özlem çifti, yaşadıkları sürecin kendileri için zorlu olduğunu belirtiyor ve adaletin sağlanmasını umut ediyorlardı.

Kaynak: SON DAKİKA