22 yaşındaki model Hieke Konings, 25 yaş altı modellerle ilişkisi olan dünyaca ünlü oyuncu Leonarda DiCaprio hakkında çok ünlü bir itirafta bulundu. 49 yaşındaki oyuncuyu tuhaf ve yaşlı olarak tanımlayan model, oyuncunun cinsel ilişki sırasında müzik dinlediğini iddia etti.

Model, Daily Mail'e yaptığı açıklamalarda oyuncuyla nasıl tanıştığını ve ilişkilerini şöyle anlattı: "Los Angeles'ta sadece davetle girilebilen gizli bir kulüpteydi. Onu siyah eşofmanı ve siyah şapkasıyla orada otururken gördüm ve göz teması kurduk.

"Menajeri 'Leo seninle konuşmak istiyor' dedi, ben de yanına gittim" dedi. Aktörün 25 yaş altı modellerle flört ettiği yönündeki ününün doğru olduğunu belirten model, Leonarda DiCaprio'nun seks sırasında kulaklık kullanarak yüksek sesle müzik dinlediğini iddia etti. Model, DiCaprio'nun ilişki sırasında kadının sesini duymak istemediği için böyle bir şeyi seçtiğini de sözlerine ekledi.

Metin Akpınar'ın kızı: "Kız kardeşimin babası da ünlü" dedi! Metin Akpınar'ın kızı: "Kız kardeşimin babası da ünlü" dedi!

Kaynak: HABERLER.COM