Alişan, Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde düzenlenen 8. Geleneksel Sivrihisar Dövme Sucuk Festivali'nde sahne alacakken beklenmedik bir sağlık sorunuyla karşılaştı. Şarkıcı, Sivrihisar'a gitmeden önce şiddetli ağrılar nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

Sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulunan Alişan, yaşadığı ağrıların sebebini paylaşarak takipçilerine durumu aktardı. "Sivrihisar konserine giderken, sağ tarafımda dayanılmaz bir ağrıyla Bursa'da hastaneye acile geldik." diyen Alişan, yapılan tetkikler sonucunda apandisit teşhisi konulduğunu belirtti.

Sağlık durumuyla ilgili doktorlarının tavsiyesi üzerine acil bir apandisit ameliyatı geçirmesi gerektiğini ifade eden şarkıcı, konserin iptal edilmesi gerektiğini ancak sağlığının ön planda olduğunu vurguladı.

Hande Sarıoğlu ve Yağmur Çevik arasında  programın 2.gününde  tartışma Hande Sarıoğlu ve Yağmur Çevik arasında programın 2.gününde tartışma

Alişan, hayranlarına gelecekteki konserler için söz vererek, "Sözüm söz ameliyat olur olmaz ne zaman isterseniz geleceğim." dedi.

Şarkıcının sevenleri, sosyal medya üzerinden geçmiş olsun mesajları paylaşırken, Alişan'a acil şifalar dilediklerini belirttiler.

Kaynak: birgün