Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ile şarkıcı Mert Demir'in uzun süredir aşk yaşadığına dair konuşulan iddialar sonunda doğrulandı. İkilinin, dün akşam bir mekandan çıkarken el ele basın mensuplarının karşısına çıkmasıyla ilişkileri resmen belgelendi.

Pınar Altuğ’dan ‘Bu açıklığınızla mezarda ne yapacaksınız’ yorumuna tepki Pınar Altuğ’dan ‘Bu açıklığınızla mezarda ne yapacaksınız’ yorumuna tepki

Geçtiğimiz günlerde birlikte tatile giden ancak görüntü vermemek için havalimanından ayrı ayrı çıkan Serenay Sarıkaya ve Mert Demir, artık sessizliğe son vererek aşklarını açıkça ilan etti. Güzellik merkezi çıkışı ilk kez ilişkilerini doğrulayan Sarıkaya, "Mert Demir ile birlikteliğiniz nasıl gidiyor?" sorusuna, "Güzel gidiyor, her şey yolunda, Milano tatili de harikaydı. Bayram için Mert ile planımız yok. Benim iş görüşmelerim var, onlarla ilgileneceğim" yanıtını verdi.

Aynı mekanlarda sık sık görülmelerine rağmen bir türlü yan yana görüntülenmeyen çift, dün akşam el ele kameraların karşısına geçti. Mutlulukları gözlerinden okunan Serenay Sarıkaya ve Mert Demir, soruları yanıtsız bırakarak aynı araca binip uzaklaştılar.

Kaynak: karar