Adana'da yaşanan bu trajik olay oldukça üzücü. Masum bir kadının, çocuğunun gözleri önünde hedef alınması insanı derinden etkiliyor. Saldırının ardından kadının yaşadığı kaza da bu üzücü olayın boyutunu daha da arttırıyor.

Ankara'da 'Büyük Emekli Mitingi' Nedeniyle Yollar Trafiğe Kapatılacak Ankara'da 'Büyük Emekli Mitingi' Nedeniyle Yollar Trafiğe Kapatılacak

Hayriye Derin'in, oğluyla birlikte otomobiliyle evlerine dönerken saldırıya uğraması ve aldığı kurşunun ardından yaşadığı bilinç kaybı, gerçekten yürek parçalayıcı. Bu tarz şiddet olaylarının, masum insanların hayatlarını nasıl altüst edebileceğini görmek acı verici.

Sağlık ekiplerinin hemen müdahale etmesi ve Hayriye Derin'i hastaneye yetiştirmesi önemli bir adım. Ancak hayati tehlikesinin sürmesi, durumun ciddiyetini ortaya koyuyor. Umarım tüm çabalara rağmen sağlığına kavuşabilir ve bu tür şiddet olayları bir daha yaşanmaz. Polis ekiplerinin saldırganları bulmak için başlattığı çalışmanın da sonuç vermesi ve suçluların adalete hesap vermesi önemli.

Kaynak: SÖZCÜ