İstanbul Şişli'deki bir alışveriş merkezinde, akşam saatlerinde bir kadın, 5. kattan atlayarak hayatını kaybetti. Olay, Şişli Büyükdere Caddesi üzerinde bulunan alışveriş merkezinde gerçekleşti. Kadın, adı Cansın Mayuk olan şahıs, alışveriş merkezinin 5. katındaki korkulukları aşarak kendisini aşağıya bıraktı. Bu trajik olayı gören vatandaşlar, panikle kadının etrafında toplandılar.

Polis ve sağlık ekipleri, ihbar üzerine olay yerine geldi. Sağlık ekipleri, ilk incelemelerin ardından kadının hayatını kaybettiğini belirledi. Cansın Mayuk'un daha önceden canına kıyma girişiminde bulunduğuna dair kayıtların olduğu öğrenildi.

Edirne'de Motosikletin Yaya Geçidinde Çarptığı Kadın Hayatını Kaybetti Edirne'de Motosikletin Yaya Geçidinde Çarptığı Kadın Hayatını Kaybetti

Bu olay, geçtiğimiz salı günü yine aynı alışveriş merkezinde benzer bir intihar vakasının yaşanmasının ardından geldi. Bu son olayla birlikte, son bir hafta içinde aynı alışveriş merkezinde ikinci intihar vakası yaşanmış oldu. Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmalarının ardından polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kaynak: karar