İlgiyle izlenen yarışma programında birkaç gün önce haftalık takım düzenine geçildi. Bu düzende, Merve'nin kurduğu kırmızı takım ile Damla'nın kurduğu mavi takım yarıştı. İlk iki dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takımda eleme adayları Sercan ve Yunus Emre oldu. Mavi takım ise son dokunulmazlık oyununu kaybederken, eleme adayları Aleyna ve en düşük puan yüzdesine sahip olan Atakan oldu. Düelloda Yunus Emre 5-4 skorla ve Atakan 5-0 skorla galip geldi.

Barış Arduç ve Hande Erçel aynı projede! İlk fotoğraflar geldi Barış Arduç ve Hande Erçel aynı projede! İlk fotoğraflar geldi

Elenen isim Sercan Yıldırım oldu. Son turda Aleyna ve Sercan kıyasıya yarıştı. Yarış sonunda kaybeden taraf 5-1 skorla Sercan oldu. Adaya göz yaşlarıyla veda eden Sercan Yıldırım, "Bu sene Survivor benden ne istediyse, vermeye çalıştım açıkçası. Üzgünüm ama bir o kadar da haklı gururum var. O yüzden başımı eğip değil de, dik bir şekilde gitmeyi tercih edeceğim" şeklinde konuştu.

Adaya veda ederken duygusal anlar yaşayan Yıldırım, "Kimi kırdıysam, üzdüysem kusura bakmasın. Gerçekten de rekabeti sağlamak için belki bağırdım, belki itirazlarım o yüzdendi. O rekabet olmasa buranın anlamı da olmazdı. O yüzden herkese kusura bakma diyorum. Çok fazla da söyleyecek bir şey yok. Beni bekleyen ailem, arkadaşlarım, sporcularım var. Onları çok özledim. Hakkınızı helal edin" şeklinde duygularını ifade etti.

Kaynak: HABERLER.COM