Survivor All Star yeni dönemiyle başladı ve bireysel performansların öne çıkacağı bir döneme girildi. Murat Ceylan, yeni oyun kurallarını açıkladıktan sonra dokunulmazlık oyunu kıran kırana geçti. İşte detaylar:

Murat Ceylan, "Artık bireysellik başladı. Her biriniz kendinizden sorumlusunuz. Performansınız sizi finale götürecek." dedi ve dokunulmazlık oyunlarının yeni formatını açıkladı. Bu formata göre, parkuru en hızlı tamamlayan ve en yavaş tamamlayan yarışmacılar eşleşecek ve bir sonraki tura çıkacaklar. Kazanan yarışmacı, o gün dokunulmazlık sembolünü alacak ve konseyde ilk eleme adayını belirleyecek.

Ünlü sanatçı sokak hayvanları yasasına tepki gösterdi: Ben de hayvanım Ünlü sanatçı sokak hayvanları yasasına tepki gösterdi: Ben de hayvanım

Dokunulmazlık oyununda Batuhan Karacakaya, Nefise Karatay'ı yenerek dokunulmazlık sembolünün sahibi oldu. Bu sayede Seda, Ogeday ve Nefise ödülden faydalanmış oldu.

İlk eleme adayı olarak Avatar Atakan belirlendi. Batuhan, konseyde Atakan'ın ismini söyleyerek ilk adayı belirledi. Atakan ise durumu kabul ederek, "Her gün düellodayım gibi düşünüyorum." şeklinde konuştu.

Kaynak: milliyet