Antalya'da meydana gelen trajik bir olayda, trafik ışıklarında yaşanan bir tartışma sonucunda servis şoförü tarafından bıçaklanarak hayatını kaybeden Önder Çakır'ın eşi ve kızı olayı gözleriyle görmüşlerdir. Önder Çakır'ın kardeşi Öner Çakır, kardeşinin vahşice katledilmesine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Küçükçekmece'de Maskeli İki Kişi Tarafından Güvercin Besleyen Kişiye Silahlı Saldırı Küçükçekmece'de Maskeli İki Kişi Tarafından Güvercin Besleyen Kişiye Silahlı Saldırı

Olay, gece saat 02.00 sıralarında Kepez ilçesi Kuzeyyaka Mahallesi Yeşilırmak Caddesi üzerinde yaşandı. Alınan bilgilere göre, Önder Çakır ile Neşet G. arasında trafik ışıklarında bir tartışma yaşandı. Tartışmanın devam ettiği sırada Neşet G., aracından inerek yanında taşıdığı bıçakla Önder Çakır'ı sol göğüs altından bıçakladı ve olay yerinden kaçtı.

Önder Çakır'ı kanlar içinde yerde gören eşi Meryem Çakır ve 8 yaşındaki kızı Zeynep Çakır, durumu hemen 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. Polis ve sağlık ekipleri, olay yerine sevk edilerek ağır yaralı Önder Çakır'ı ambulansla özel bir hastaneye kaldırdı. Ancak, tüm müdahalelere rağmen Çakır sabah saatlerinde yaşamını yitirdi.

Kaynak: milliyet