Ümit Milli Takım, Pendik Stadyumu'nda Gürcistan ile oynadığı hazırlık maçından 2-1'lik galibiyetle ayrıldı.

Ümit Milli Futbol Takımı, Gürcistan ile oynadığı hazırlık maçında Pendik Stadyumu'nda karşı karşıya geldi. Maçı Ümit Milli Takım, 2-1'lik skorla kazandı.

İsmail Kartal ile Fenerbahçe'nin Yolları Ayrıldı: Fred'le Kavga Son Damla Oldu İsmail Kartal ile Fenerbahçe'nin Yolları Ayrıldı: Fred'le Kavga Son Damla Oldu

Müsabakayı hakem Fevzi Erdem Akbaş yönetirken yardımcılıklarını Çağrı Yıldırım ve Emrah Akkaya üstlendi. Ümit Milli Takım, Doğan Alemdar, Uğur Kaan Yıldız, Taha Altıkardeş, Ravil Tagir, Ahmetcan Kaplan, Yasin Özcan, Bartuğ Elmaz, Ömer Faruk Beyaz, Bertuğ Yıldırım, Semih Kılıçsoy ve Enis Destan ilk 11’iyle sahaya çıktı. Konuk ekip Gürcistan ise Luka Kharatishvili, Luka Salukvadze, Saba Goglichidze, Nikoloz Ugrekhelidze, Saba Mamatsashvili, Luka Gagnidze, Otar Mamageishvili, Lasha Odisharia, Shalva Ogbaidze, Tornike Morchiladze ve Giorgi Kvernadze 11’iyle müsabakaya başladı.

Ay-yıldızlılar, mücadeledeki gollerini 16’ncı dakikada Semih Kılıçsoy ve 55’inci dakikada penaltıdan Bertuğ Yıldırım ile kaydederken, Gürcistan'ın tek golü 58’inci dakikada Giorgi Abuashvili'den geldi.

Editör: Ds Haber