Milli Savunma Bakanlığı: Suriye ve Irak'ın kuzeyinde 17 terörist etkisiz hale getirildi Milli Savunma Bakanlığı: Suriye ve Irak'ın kuzeyinde 17 terörist etkisiz hale getirildi

Ünlü fenomen Eslem Sena Nur, Şişli Harbiye'deki bir eğlence mekanında korkunç bir saldırıya uğradı. Olay, geçtiğimiz gün sabaha karşı gerçekleşti. Eslem Sena Nur, mekanda bulunduğu sırada tuvalete gittiğinde, tanımadığı iki kadın tarafından saldırıya uğradı. Tuvalet kabininde başlayan sözlü tartışma kısa sürede fiziksel saldırıya dönüştü. Saldırganlar, Nur'u tuvaletten çıkararak mekanın koridorunda da darp etti. Güvenlik kameraları bu dehşet verici anları kaydetti.

Yaşadığı şiddet sonucunda kanlar içinde kalan Eslem Sena Nur, hastaneye kaldırıldı ve başına 12 dikiş atıldı. Olayın ardından polis, güvenlik kamera görüntülerini incelemeye aldı ve şüphelileri tespit etti. Saldırganların kimlikleri Seyran Y. ve Fadime A. olarak belirlendi. Gözaltına alınan şüphelilerden Seyran Y. serbest bırakılırken, Fadime A. adli kontrol şartıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Eslem Sena Nur ise sosyal medya hesabından yaşadıklarını paylaşarak olayı anlattı. Saldırının kumpas olduğunu düşündüğünü belirten Nur, kafasına çakı sokulduğunu ve merdivenden atıldığını söyledi. Karakolda ifadesi alınan Nur, yaşadığı dehşeti ve saldırganların cüretini şiddetle kınadı.

Kaynak: KARAR